| beneamin a întrebat:

Salut daca sunt la profil mate info cu intensiv engleza cate ore voi avea pe saptamana?
Va fi un program aglumerat ( multe teme, mult de invata) n-am mari pretenti doar acolo pentru un 7 cea mai mica nota.
Este un prifil in care consta sa aloci mult timp invatatului
Pls raspundeti-mi dau funda!

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Întradevăr, este un profil greu, mai ales că este şi intensiv engleză deci vei avea teză şi mai multe ore de engleză.
Trebuie să aloci mult timp învăţatului şi temelor deoarece fizica, informatica şi matematica nu sunt atât de uşoare, însă dacă te străduieşti vei reuşi.
Faţă de alte profile este mult mai obositor.
Vei avea în jur de 30-35 de ore pe săptămână, dintre care un opţional.
Baftă!

| beneamin explică:

Mai ziceti-mi va rog ceva nu numa atat