| usAlexGTX a întrebat:

Daca tatal meu are cazier (A facut si puscarie pentru frauda informatica acum vreo 10 ani si un accident auto grav) eu mai pot ajunge in SUA prin loteria vizelor? Ar trebui sa le zic parintilor mei sa alpice? Sunt confuz deoarece la o intrebare asemanatoare am primit raspunsuri diverse, insa pe site-ul oficial nu precizeaza informatii exacte despre ce am eu nevoie. Rog seriozitate. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o loterie, adevărat. Dar fii sigur că nu doar intâmplarea face să fii "extras" câștigător, mai au și serviciile lor un rol in afacerea asta

| Wr3nch a răspuns:

Tu da, daca cererea e pe numele tau. Dar el nu pentru ca nu poti participa la loterie vizelor daca ai cazier.

| DeyCj a răspuns:

N-are treabă una cu alta.Tu n-ai cazier deci îndeplinești condiţiile.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,atata timp cat nu ai cazierul patat poti ajunge in loterie, el nu are drepturi! fiind cazierul patat il impiedica pe taica-tau deci tu poti