| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care imi raspunde la intrebare cel mai rapid si cu explicatie.
E bine sau nu sa izolezi cu vata de sticla cutia de boxe?
Pentru cine nu intelege http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai las intrebare doar zece ore daca nu vine nimeni cu un raspuns mai bun castigatorul va fi :SoloPC

| SoloPC a răspuns:

Nu are nici un efect!
Mai bine lasi cutia goala si fai un sistem de aersire pentru bass daca vrei.
PS:Nu lasa nici odata boxa
(daca vrei sa ai si bass) fara o gaura pentru ca se va crapa din cauza presiuni basului.
Cand boxa de bas se misca sus si jos cutia daca e bine izolata fara o gaura se va crapa pentru ca are cum sa traga aerul ....si e si bine sa ai pereti cutiei lipiti cu silicon!

| Danze a răspuns:

Da e mai bine.