| RzV1999 a întrebat:

De cand eram mic mi-au placut doua lucruri -medicina si serviciul militar-. Acum m-ar interesa sa le combin si sa merg dupa liceu la o scoala militara, iar acolo sa ma specializez pe medicina. As avea nevoie de cateva sfaturi in legatura cu dorinta mea... cum poate lua viata, mai exact.
Mersi pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa urmezi Institutul Medico-Militar.
Detalii vezi aici:
https://institutul-medico-militar.mapn.ro/

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O sa ajungi in iadul numit salveaza viata unui om ce zbiara cu un picor lipsa in timp ce aialalti urla la tine ca este altul intins pe jos langa un tank... mult succes.

| RzV1999 explică (pentru Crackman):

laughing))) Exagerezi foarte tare, nenea. laughing

| Crackman a răspuns (pentru RzV1999):

Ok daca zici tu