| Daniden09876 a întrebat:

Salut,de ceva timp ma tot gandesc sa urmez o cariera in armata, deoarece ma pasioneaza.Insa am auzit doua parti ale povestii,una ca e frumos,destul de lejer si daca nu esti SGP o duci de la bine in sus,iar altii mi-au spus ca pana si locotenentii (ofiteri) sunt umiliti si dusi la munca care nu are legatura cu armata de catre maiori sau alte grade superioare. Daca este cineva care a lucrat in doemniu sau cunoaste situatia, va rog sa imi raspundeti.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"ocotenentii (ofiteri) sunt umiliti si dusi la munca care nu are legatura cu armata de catre maiori"

povești vânătorești de până în '89