| Casper003 a întrebat:

Salut, de o luna-doua cam asa, ma macina o intrebare, cu toate ca am doar 15 ani, nu stiu ce o sa fac dupa liceu, adica ce meserie sa-mi aleg... sincer nu mi-ar place sa ma duc la o spalatorie/fabrica dupa ce termin liceul (cunosc cateva cazuri). Mi-ar place sa lucrez in special in domeniul PC-urilor... Sunt total derutat, sper sa ma puteti ajuta cu cateva sfaturi. PS. Nu-mi place matematica.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te mai gândești anii următori, ai destul timp până la decizia finală.
Succes pe mai departe.
Pa, pa.

| drogh a răspuns:

Sigur nu vrei să te mai gândeşti? Poate ai şi alte plăceri care acum nu le-ai descoperit. Dacă ai pasiune în acest domeniu, poţi să fii tehnician it sau profesor de informatică.

| PunisheR01 a răspuns:

Frate fate ce simti tu ca iti place...Ce crezi tu ca e mai bine pentru tine...De exemplu daca iti place basket, fate basketbalist.Si eu am 15-16 ani si vreau sa ma fac regizor/cantaret si o sa studiez mult pentru asta.Baftawinking

| Myrcea22 a răspuns:

Depinde gandeste-te la o meserie care sa-ti placa si sa aduca un venit bunbig grin

| Ama00 a răspuns:

Ti-ar placea tie in domeniul PC-urilor zici? Ee, frumos, n-am ce sa zic. Numai sa fii si bun in asta. O sa ajungi ce-ti doresti dar asta numai cu multa muncawinking bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă îţi place să lucrezi în domeniul PC-urilor, mergi pe această meserie.
Te pup!