| Marca a întrebat:

Salut deci cind voi fi mare big grin vreau sa devin dentist? imi spune cineva cum e adica citi ani trebuie? cum sa intri? e greu? etc...

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Este destul de greu, dar asta depinde mai mult de tine si de cat esti dispusa sa muncesti pentru acest vis. Poti intra la Facultatea de Medicina si Asistenta Medicala "Carol Davila" din Bucuresti la sectia Medicina Dentara. Ai pe site-ul lor recomandarile a catorva carti de biologie si chimie pe care trebuie sa le stii ca pe tatal nostru la admitere. Bafta!

| Marca explică (pentru FkThRz):

Waww big hug mersi mult

4 răspunsuri:
| KALASHER a răspuns:

Păi în primul rând trebuie să fii mare rolling on the floor
Nu e greu deloc, dar cred că trebuie să faci totuși măcar un curs sau ceva! baftăwinking

| Marca explică:

big hug