| AdrianMihai a întrebat:

Salut,deci vreau sa fac si eu niste bani din pasiunea mea...videoediting.Daca aveti nevoie de un montage,un intro,sau orice altceva care face parte din acel domeniu, ma puteti contacta pe skype:"covaci_adrian". Multumesc

1 răspuns:
| Sarudman a răspuns:

Am un sfat pretios. Daca esti baiat destept te duci la restaurante, salonuri, pensiuni din astea importante si faci o filmare prezentare si pui muzica pe fundal din astea care iti plac tie si mie sty