| VirusS97 a întrebat:

Salut din nou TpU! Ce spuneti voi despre meseria de psiholog? Castigi ceva din asta? adica mai bine zis E de viitor? Stiti eu vreau sa urmez profil mate info web design. Ma atrage informatica si Pc-ul dar de cand am inceput sa dau raspunsuri pe TPU am vazut ca si acest lucru mi-ar placea sa ajut lumea deci nu sa fiu ceva psiholog la spitalu de nebuni! Nu.ci sa ajut lumea Voi ce spuneti ce sa aleg si ce fel de cursuri ar trebui urmate sa devii psiholog? Ce facultati?

1 răspuns:
| nicole332 a răspuns:

Dda e o mesrie bna dar cere mult calm si intelegere cu oamenii e si "banoasa" sa ii spun asa si da este o meserie cu multe beneficii bafta in alegerea loata