| BeIIa10 a întrebat:

Salut dragilor! Trebuie sa intru anul asta la facultate. Eu m- am orientat spre balneo- fiziokinetoterapie, dar multi ma descurajează si imi spun ca NU este de viitor si o sa imi pierd vremea in facultate. Imi spuneti va rog ce facultate credeti ca este de viitor? Înafara de domeniul informaticii si electronicii big grin
Va multumesc!
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Balneofiziokinetoterapie... sigur iti impresionezi vecinii de peste 60 de ani cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu te obliga nimeni sa practici in tara! poti pe un vas de croaziera(se castiga excelent) sau in alta tara!