| RayKzor51 a întrebat:

Salut.
Dupa ce iau bacul vreau sa ma inscriu la academia de politie, sa pot lucra la stat la munca de birou.
Imi puteti spune mai multe lucruri/ informatii despre academie? Ce ati facut ca sa ajungeti acolo? Cum pot merge la munca de birou? Media conteaza la bac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Dupa ce i-au bacul vreau sa ma inscriu la academia de politie, sa pot lucra la stat la munca de birou."

Esti sigur ca il iei?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți alege unde vei lucra.

| mi25 a răspuns:

Inscrierea la academia de plitie incepe in luna decembrie a clasei a 12-a. (intereseaza-te, poate s-a schimbat, a fost si in luna februarie.)