| Bombo_8432 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai bun liceu din Bucuresti? multumesc anticipat happy si dau fundita pentru raspunsul cu cele mai multe informatii despre liceuwinking

Răspuns Câştigător
| Face2face a răspuns:

Buna. Anul asta in Bucuresti au fost 3 elevi cu media de admitere 10. Cei 3 elevi au intrat c-am asa:
1. Tudor Vianu
2. Sfantul Sava
3. Mihai Viteazul
Aici poti sa verifici:http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/B/cin/indexRapid.html

Eu am auzit ca sunt licee bune cu profesori de treaba. te poti uita pe site si vezi in ce medie te incadrezi sh cu cat s-a intrat anul asta si vezi in ce liceu bun te incadrezi deoarece sunt si alte licee la fel de bune.
Pup.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Www.admitere.edu.ro/2009/
www.admitere.edu.ro/2010/
compara mediile si vezi unde te-ai incadra! eu te-as sfatui sa nu te duci chiar la un liceu de asta mega bun fiindca s-ar putea sa iti fie greu. :(
Succes!

| andalu a răspuns:

Liceul international de informatica (liceu privat) este cel mai tare (http://www.zf.ro/......-4333506/) in general ajung acolo cei care in generala aveau deja performante la olimpiade nemaitrebuind sa plateasca bani.Am cativa colegi de facultate de acolo si se vede pregatirea de care au avut in parte in liceu.Cum nu oricine isi permite sa ajunga acolo iti recomand Vianu.
@Broken&Beautiful: daca are o medie care ii permite nu trebuie sa se sperie de ceea ce o asteapta.Munca nu inseamna numai munca daca faci ceea ce iti place, poate deveni o pasiune.Pacat ca nu ai ajuns sa intelegi asta.