| MILaurentiu999 a întrebat:

Este posibil ca in clasa a 12-a sa ma inscriu la mai multe facultati? Eu vreau sa ma inscriu la AFT dar si la NCO Academy iar in functie de rezultate sa aleg una dintre ele.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil daca reusesti la admitere dar poti urma concomitent numai 2 facultati, din care numai una pe loc bugetat.

| CuriousStuff a răspuns:

Doar dupa ce termini clasa a 12-a si dupa ce-ti iei bacul.
Da, te poti inscrie la cate vrei. Vezi ca fiecare are taxa de inscriere si asta difera de la facultate la facultate.