| MadalinT00 a întrebat:

Eu am pus drept buget, administratie publica buget,drept taxa si administratie publica taxa. Daca nu am medie de drept buget o sa pic la administratie publica buget si sa presupunem ca la administratie publica buget eu am media 8, iar la drept taxa mai putin.Pot sa fac trecerea de la administratie publica buget la drept taxa daca am media mai mare?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Odata ce ai bifat ordinea optiunilor (la inscriere )aceasta nu va mai putea fi modificata ulterior. Ca sa intelegi cum se desfasoara selectia cauta, pe wbsite-ul universitatii /facultatii, regulamentul de admitere. Citeste-l!

| Fedaskyn a răspuns:

Da, treci la administratie publica buget, dar nu cred ca poti sa faci acea trecere la drept taxa dupa ce ai picat la administratie publica taxa