| andr3iu a întrebat:

Eu fac niste videouri aratand cum se face cont pe yahoo pe metin2 cum instalezi aia... etc, si am ramas in pana de idei. Aveti o idee ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Eduard_1982 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci diverse tutoriale pentru aplicatii (mai putin populare, freeware sau opensource) sa ceri permisiunea de la producatorii respectivelor programe de a le posta pe un spatiu/site al tau (o vei primi) iar dupa un timp veai avea un portofoliu si destula experienta ca sa poti lua bani buni din crearea acestor documentare/tutoriale. site-ul unde ai pus tutorialele create free of charge va fi foarte vizita, vor deveni cunoscute (la fel si tu) iar pe acelasi site (care va avea un trafic ridicat) vei pune (cand te simti bazat) un cv, o oferta prin care anunti pe cine cauta asa ceva ca poti primi comenzi pentru astfel de prezentari contra cost.

Experimenteaza cu diverse efecte si chestii de "augmented reality". e o idee happy