| AndreiBote a întrebat:

Eu la varsta de 8 ani am fost diagnosticat cu astm, dar nu prezint niciun pericol si nu am nevoie de tratament. As reusi sa intru in politie cu aceasta forma de astm, fiindca am auzit ca sunt pretentiosi.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Pana sa alerge dupa infractor, alearga la examen - iar daca cumva reuseste sa intre - in scoala militara sau academie de ii ies bojogii.

3 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Cand o sa alergi dupa un infractor va trebui sa strigi la el sa te astepte.

| AndreiBote explică (pentru Digikey):

Hai mă nici în halul asta. Avem logane 0.9 tce? 80 cp

| Digikey a răspuns (pentru AndreiBote):

De alergat pe jos ai auzit?
Si dupa aceea te pensionezi la 42 de ani pe motive medicale ca fostul sef al politiei.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru AndreiBote):

Pana sa alerge dupa infractor, alearga la examen - iar daca cumva reuseste sa intre - in scoala militara sau academie de ii ies bojogii.