| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma gandeam sa ma duc la un liceu sportiv(sa ies profesor sau ceva) iar dupa ce iau BAC-ul sa iau niste cursuri de tuns si sa ies frizer PROFESIONAL.A-s vrea sa am 2 locuri de munca
Ce parere aveti? Se poate castiga bine din aceste 2 locuri de munca? Tata nu prea este de acord dar mie tot mi.ar place

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa iesi profesor de sport nu este de ajuns doar BAC-ul, trebuie sa faci si o facultate de educatie fizica si sport!

Cat despre meseria de frizer, poti face curusl dupa liceu!

| Valentinaldoilea a răspuns:

Da, se poate.