| Angeleyzz a întrebat:

Salut, eu stau in Italia si m-am dus la liceul de mecanica auto, dar eu voiam sa ma fac electrician... Locuies in Darfo Boario Terme... care meserie esti mai banoasa si mai cautata in aceasta regiune. Multumesc pentru raspunsuri! Funda!:X

1 răspuns:
| StrumfXxX a răspuns:

Salut aviatia este cea mai cautata si cea mai banoasa campeste tot dar e si de munca sa ajungi undeva in cadrul aviatie si foarte banoasa si cu riscuri si mai mari