| eliseidaniel13 a întrebat:

Salut, Eu sunt Elisei. Am 15 ani și îmi place Programarea, am avut mai multe încercari de a învata: Java Script, Python si etc.dar problema este ca nu le am cu matematica cine stie ce, vreau sa învat C++ și m-am gandit să reiau toata materia din Clasa 5-8 pe EDUBOOM. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Elisei mamă, tocmai te-am lăudat pentru gândul/inițiativa ta. De ce te uiți strâmb?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parerea noastra nu are nici o importanta daca tu nu ai ambitie sa pui mana serios sa inveti matematica, fiindca aici este vorba de vointa si ambitia ta, nu a noastra.

| sierra1 a răspuns:

"Eu sunt Elisei...m-am gandit să reiau toata materia din Clasa 5-8"

foarte bine gândit, Elisei!

| eliseidaniel13 explică (pentru sierra1):

Esti ironic sau? happy

| eliseidaniel13 explică (pentru sierra1):

Mă gândeam că poate m-a luați la misto..sunt mulți care fac asta pe Site-ul acesta..Va mulți pentru Cuvintele Frumoase!?

| sierra1 a răspuns (pentru eliseidaniel13):

Elisei mamă, tocmai te-am lăudat pentru gândul/inițiativa ta. De ce te uiți strâmb?