| Auuuuuu a întrebat:

Salut happy Eu sunt in clasa a 8-a si am terminato acum... trec intr-a 9-a, sunt din judetul Iasi si trebuie sa merg la un liceu cu camin. media mea de admitere este 6.70. Ce liceu imi recomandati, cu camin, sa aiba conditii decente. Si as dori sa mai intreb cum este viata la camin? la cat se da stingerea? ce ai voie si ce nu? cum este mancarea? si cv important. ai voie cu laptop? FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Iaşi.

| Auuuuuu explică (pentru Sadop):

La ce profil?, adica as putea intra la mate-info? nu scrie media

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Nu scrie media deoarece clasa este infiintata anul acesta, insa poti trece si codul de la mate-info.