| cata1988 a întrebat:

Salut!
Exista in Pitesti un hub de coworking?
Ce optiuni recomandati pentru a lucra 8 ore din vreun bar/restaurant linistit (fara muzica) si o conexiune decenta de wifi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intr-o cârciumă crezi tu că o să stai liniștit fără muzică și să mai și lucrezi cu randament? Nici vorbă

Mai bine spune că NU AI CHEF DE LUCRU și te credem

| cata1988 explică (pentru sierra1):

Putin nepoliticos, nu crezi?

Pentru posteritate, informez ca am gasit un loc dragut denumit "Galeria • art, coffee, cowork"
Programul este 08:00 - 15:00, servesc cafea/racoritoare iar conexiunea la wifi este buna (220 Mbps)

| sierra1 a răspuns (pentru cata1988):

In programul 08:00 - 15:00, zilnic să stai pe wi-fi-ul lor bând o amărâta de cafea la 8 ore e putin nepoliticos, nu crezi?

Ca să nu mai vorbim de randament (sau nu contează?)