| Adnonim a întrebat:

Exista sanse sa devin insotitor de zbor daca am o scolioza de 40+ grade? Acum 2 ani am avut 42, de atunci nu am mai facut nimic si sunt sigur ca s-a agravat (si inca o sa continue sa se agraveze, am 16 ani). Unele companii au limite de 20 grade, insa am cautat mult pe internet si am vazut persoane care au reusit si care aveau peste limita (cu toate ca aveau 30-40 de grade, nu 60 cum am eu acum, poate. )

Răspuns Câştigător
| Lora0220 a răspuns:

Buna,depinde de companie. Eu am licenta de zbor iar din cate stiu asta nu este un motiv de eliminare, mai ales daca te descurci foarte bine la interviu, asa ca. mult succes! happy

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sorry, nu