| mihaimod a întrebat:

Salut, exista un site de job uri pentru copii 17 ani part time, de preferabil băieți

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Poti face mini-proiecte contra cost, vezi ca exista pe Facebook grupuri de it si acolo poti primi mai multe detalii. E nevoie sa stii programare sau diverse tehnici. Fara aceste aptitudini, te poti angaja la mec, kfc, impartit pliante. Daca te pricepi la o anumita materie poti da meditatii celor mai mici de varsta.