| AlexP7212 a întrebat:

Salut, fac Marketing Afiliat (pe mai multe platforme) si sunt paltit direct in cont la banca si in PayPal dupa transfer eu.
Am nevoie neaparat din prima de PFA sau S.R.L sau pot completa o declaratie ( 200 sau 201 din ce am inteles?! )
Rog seriozitate si orice raspuns in detaliu este binevenit! big grin

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Ai nevoie de un pfa, se face usor si nu e scump. Nu e tocmai legal ce faci in momentul de fata, dar depinde si de suma lunara care iti intra in cont.