| 11silviu11 a întrebat:

Face un prieten metin si o sa fiu GA dar nu stiu ce nume sa imi pun straight face va rog ajutati-ma repede! FUNDA

Răspuns Câştigător
| CuBuLica a răspuns:

Pai eu zic sa iti pui unul cat mai sofisticat in engleza. : | Hunter |sau sa se asemene cu numele metinului. deminde si cu se numeste. Oricum alege unul in engleza pentru ac da bine metinului.

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Daca vei fi GA inseamna ca poti alege orice nume vrei deoarece cand iti vei face caracterul nu vor fi playeri, deci puneti numele tau preferat!

| Fulbaster a răspuns:

Ce zici de Fulbaster sau Inferno sau Megamen, depinde care iti place.
Sper ca te-am ajutat!