| redoxy a întrebat:

Salut fratii mei! cum imi pot schimba poza de profil la contul meu TPU,as vrea indetaliat sau sa fac cineva un video pe yt, si dupa sa lase aci link de la video. $$$$$DAU FUNDA$$$$$

Răspuns Câştigător
| Anaandreea11 a răspuns:

Nu-i asa de greu incat sa te uiti la un tutorial ca sa stii. Dai la setari(sus in dreapta) apoi selectezi 'Setari cont' si cu restul sigur te vei descurca. Nu uita ca poza nu va aparea imediat, trebuie sa fie verificata de un admin in 24 ore.