| florin926481f a întrebat:

Salut, ieri am aflat ca de anul acesta informatica o sa devina materie obligatorie de admitere la academiile militare, ce parere aveti?
Eu spre exemplu luam in calcul la finalul clasei a 12 a si o academie militara ca optiune dar nu ma inteleg cu infomaticahappy

3 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

Inseamna ca nu o sa intre chiar oricine la academie.Un lucru bun.

| sierra1 a răspuns:

"informatica o sa devina materie obligatorie de admitere la academiile militare... nu ma inteleg cu infomatica"

ori te reorientezi ori mămânci info e pită, până la vară

| Zuzu1991 a răspuns:

E putin aiurea, inteleg operarea calculatoarelor, dar nu informatica
totusi, la cat de mare e concurenta, fac si ei ce pot ca sa o mai scada