| costi900 a întrebat:

Salut,imi dati un exemplu de cum trebuie sa arate un CV? Multumesc.

2 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna. Nu ai pus intrebarea bine. E pur si simpu o foaie... in care scrii totul despre tine despre calitatile tale, experienta ta si capabilitatea ta de munca in domeniul respectiv. Un cv atractiv reprezinta sanse mai mari de a te putea angaja la postul respectiv. Acum depinde de tine. Cv-ul poti sa il faci si pe pc intr-o nota pe stick ca sa nu mai scrii de mana in caz ca ai un scris de care nu te prea mandresti. O seara buna.

| dizzoauurus a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca vrei sa faci un C.V. Pentru angajare poti scrie asa:

Numele tau:
Prenumele:
Domiciliu:
Adresa:
CNP:
Varsta:
Calitati:
Dezavantaje:
etc.
Cred ca te-ai prinswinking