| ARF a întrebat:

Salut.
Imi plac biologia, chimia + desenul si muzica. Ce pot sa devin, in afara de medic? La muzica nu sunt buna [ ma refer la voce, dar la chitara cant ], iar la desen sunt destul de buna thinking [ parerea mea ]
Funda mare.

Răspuns Câştigător
| alinaandreea150 a răspuns:

Pai la biologie ai mai putea sa devi ginecolog (sau ce vrei tu in medicina), la chimie nu prea am idee, la muzica ai putea sa iti faci o trupa cu niste colegi si sa va sustina un prof., iar la desen ai putea deveni arhitect, designer interior, designer vestimentar, pictor, etc.

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu putin efort poti deveni un om normal.

| lepy706 a răspuns:

Arhitect

| martin3000 a răspuns:

Iti recomanda meseria de Inginer Dentist, faci dinti si ai salariu de vreo 6000 ( 60 milioane ) big grin doar stai, asculti muzica si faci dinti laughing