| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Imi place mult sa cant muzica rock gen, Skid Row si cred ca am si talent( pot scoate fel de fel de sunete pe care alti nu cred ca le pot scoate), dar imi este rusine sa cant. Cand este cineva langa mine ma blochez, ma panichez si spun in gand ca daca ma fac de ras sau nu cant bine...
Va rog vreau niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| AnaMaria12 a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti fie rusine daca tu zici ca ai talent trebuie sa te auda si alcineva.Trebuie sa ai incredere in tine si cand canti de o fata cu mai multe persoane iti imaginezi ca nu este nimeni langa tine. Poate te ajuta sfatul meu.

3 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Inchide ochii si imagineazati ca nu este nimeni langa tine.doar tu si talentul tau.

| Dragunov a răspuns:

Daca ai talent intra pe www.listenrock.com/forum fa-ti un cont si te ajutam noi!

| 111222333444999 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine...Si totul va fi normal.Nu trebuie sa-ti fie rusine.