| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Salut,îmi poate da cineva mai multe informații despre liceul militar? Cineva care a fost acolo... Cum a fost în primele zile? Ce program e?

3 răspunsuri:
| StratulatVictoeEugen a răspuns:

De ce nu stai in banca ta?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am fost, dar am 27 de ani de armata inclusiv Academia Trupelor de Uscat. Programul este mai strict. Nu este ca in colegiile civile (sunt colegii nu licee).
Gasesti multe lucruri pe net: https://bit.ly/45zg7JJ
Eu, in primele 6 luni, am vrut sa plec din Academie, dar am strans din dinti si am mers mai departe. Astazi, daca ar fi sa o iau de la capat, cu ce stiu acum, as lua-o. Necesita un pic mai multa atentie si incapatanare.