| Vasy10 a întrebat:

Salut imi poate oferii cineva cateva sfaturi ca sa mi pot completa CV-ul as dori sa ma angajez dar am o mica problema cu experienta am cautat cateva info. Pe interet si am gasit ca ar trebuii sa scriu si ultimele job uri pe care le am avut.dar daca eu nu am avut ce sa fac probabil nu va fi prea convingator pentru anagajator.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,trebuie,si nu poti minti, deoarece se va vede ca nu ai experienta...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e iti faci CV care sa te reprezinte, nu un CV care sa minta.

| neutrino a răspuns:

Daca nu ai avut, nu scrii. Nu poti fi incepator cu vechime.