| carmyy a întrebat:

Imi poate spune cineva care este diferenta intre UAUIM si Spiru Haret? Care e mai buna si de ce? Sau o facultate din alta tara ar fi mai buna? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Normal ca UAUIM. Nu poti compara cu o universitate de ****, privata in care se duc majoritatea cei care abia promoveaza bacul si din care iesi la fel de varza cum ai intrat, doar ca ai o diploma pe care nu ti-o baga nimeni in seama cand vede "Spiru Haret"

2 răspunsuri:
| Alexandra_Ale_1995_dXqk a răspuns:

Deci cele mai bune fac

| Alexandra_Ale_1995_dXqk a răspuns:

Scz telul meu e de **** rolling on the floor Ok deci cele mai bune sunt cele doua facultati din Anglia.(Oxford si Cambridge) se zice ca sunt cele mai bune din lume acum nu stiu ce sa zic...Dar mai e foarte buna si cea din america(Harvard)Dar si cele care le-ai propus tu sunt bune! Dar tu mergi pe care vrei tu... Daca vrei sa faci o facultate in tara atunci mergi pe cele propuse de tine... Daca vrei o facultate in europa cele din Anglia prezentate mai sus sunt cele mai bune...si daca vrei o facultate in afara Europei(alt continent) cea din America prezentata mai sus e cea mai buna.Succes!