| UrsuPanda98 a întrebat:

Salut..Imi puteti spune si mie cum este in liceul cronos? Adica se fumeaza? Cum sunt profesori?

2 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

E un liceu foarte slabbbbbbb! :3 Varamiu a facut un an de liceu acolo dar dupa s-a dus la alt liceu. Iti pot dovedi ce stiu eu despre el de șa fratele meu. --> Şcoală scumpă, rezultate slabe:TOPUL LICEELOR private din Bucureşti în funcţie de rezultatele la BAC.
BACALAUREAT 2013. Elevii liceelor private din Bucureşti au avut o prestaţie extrem de slabă la BACALAUREAT 2013. Din totalul elevilor înscrişi în 12 licee private, doar 19% au promovat examenul maturităţii în prima sesiune. Mai mult, trei licee private din totalul unităţilor de învăţământ de profil din Capitală, au avut o rată de promovabilitate mai mică de 8% la Bacalaureat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e criteriul dupa care iti alegi tu liceul? daca se fumeaza?