| Myru2012 a întrebat:

Imi spuneti si mie cu ce m-ar ajuta profilul stiine -sociale va rog frumoas?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Nu te ajuta cu ceva in special.Este mai avantajos pentru ca nu se da bacul la mate ci la istorie.Tu poti dupa liceu sa te duci la ce facultate vrei te poate ajuta teoritic daca vrei sa te duci la facultatea de stinte sociale.

2 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Dupa liceu poti intra intr-un partid politic.

| lolisor a răspuns:

Pai..depinde in ce domeniu..adica si eu vreau la profilul asta. se bazeaza mai mult pe istorie, geografie, biologie...si romana si matematica decat 2 ore pe saptamana love struck.