| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie autobiografia, tabelul nominal cu membrii familiei, declaratia de confirmare a cunoasterii si acceptarii conditii de recrutare pentru scoala de subofiteri, iar un vecin de-al meu care e politist mi-a spus ca nu trebuie sa scriu de mana ca imi da de acolo de unde pun dosarul un model in care eu o sa completez, ce spuneti e adevarat?

1 răspuns:
| Georgiana0505 a răspuns:

Deci, ei iti dau declaratia si tot ce trebuie sa faci sa te inscrii. La autobiografie, depinde de insitutie. Mie nu mi-au dat. Tabelul nominal l-am primit de la ei.