| Kabralfresh a întrebat:

Imi ziceți ce salarii au sublocotentii și piloții smurd?

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Datoriile lor, celelalte cheltuieli, greutatile lor si eforturile pe care le depun pentru banii aia - nu vrei sa le afli si pe astea?

| Yuoia a răspuns (pentru laSoledad):

Ce datorii si cheltuieli? Pun ei bani din buzunar pentru cherosen, pentru instrumentele medicale, pentru medicamente si altele? Cheltuielile si datoriile lor de acasa, sunt aceleasi indiferent unde ai lucra. Nu va mai vaitati voi de rate la Banci, fiindca pentru voi le-ati facut, nu pentru unitatea unde lucrati. Daca vreti 3 masini la 2 persoane, plasme in toata casa inclusiv in bucatarie, telefoane care inca nu au aparut pe piata, e moftul vostru de needucati, nicidecum vina angajatorului.