| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

In cadrul sustinerii fisei medicale pentru admitere la I.S.U. la pompieri, ma intereseaza daca va exista vreo analiza pentru depistare de "THC" in organism. M-am prostit de 2, 3 ori si vreau sa aflu daca iese la analize. Rog oamenii care nu au habar sa se abtina si sa nu dea raspunsuri din instict. Multumesc!

1 răspuns:
| Rorry a răspuns:

Cu cat timp inainte sa faci analizele te-ai prostit putin? in testele de sange nu ar trebui sa iasa, dar daca "te-ai prostit putin" inainte de alte evaluari, cum ar fi cea oftalmologica, se cam vede. nu stiu ce teste se dau la isu...