| P1ngu a întrebat:

In vacanta de iarna vreau sa imi gasesc un job. am 15 ani si vreau sa imi rotunjesc veniturile. Eu m-am gandit la fotografie. Sunt pasionat de arta fotografica si este un anotimp extraordinar pentru a face fotografii foarte reusite. Stiti cum as putea scoate bani din asa ceva la varsta mea?

1 răspuns:
| AngelliGina1981 a răspuns:

Imprima pozele si aranjeaza-le ca felicitari de craciun. Daca poti compune niste urari e si mai bine. Le poti vinde pe la prieteni, vecini, rude.