| callmebeautiful a întrebat:

Intrebare pentru cei din clasa a8a:la voi au ajuns ghidurile acolare? (specificati judetul) funda si vot intelegint la toate rasp.

Răspuns Câştigător
| miha_6184 a răspuns:

Buna eu sunt din jud Arges si nu au ajuns ghidurile. Pe la sf lunii trebuie sa ajunga

3 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

Încă nu dar o să vina prin iunie, ca de obicei. Nu-ţi fă probleme...o să ajungă ele. Acum poţi vizita liceele din judeţul tău, să-ţi faci oarecum o părere despre stilul fiecăruia. În fine, nu mai vorbesc aiurea dar m-ar interesa cam pe ce profil vrei să mergi şi din ce cauză. Eu sunt in situaţia ta şi sincer, deşi se apropie sfârşitul anului şcolar, nu prea sunt sigura încotro s-o apuc.
PS:eu sunt din Suceava

| IceCube a răspuns:

Adica brosurile, nu? Da, au ajuns la scoala mea din Bucuresti.Tu de unde esti?

| Andreea_8588 a răspuns:

Eu sunt din Bucureti si da au ajuns brosurile. Acestea au inceput sa fie distribuite din data de 5 mai asa ca in curand trebuie sa ajunga si in scoala ta.