| daniel1330 a întrebat:

Intru acum in clasa a IX-a la specializarea Turism si alimentatie, si as vrea sa ma transfer la alt liceu cu specializarea Filologie doar ca liceul este in alta localitate. Media mea de admitere este 8, 19 iar ultima medie este de 7, 85. Problema este ca, candidati repartizati sunt 30, iar numarul total de locuri este tot 30. As avea vreo sansa sa ma transfer din semestril 2. Daca da va rog sa imi spuneti exact ce trebuie sa fac ca sa ma transfer! Multumesc...

3 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Nu stiu dar mult succes daca vei putea

| dariale a răspuns:

Nu pot sa-ti spun ce trebuie sa faci ca sa te transferi, pentru ca eu nu ma aflu in postura de a ma transfera, dar cu media ta de 8.19 este posibil ca din semestrul al doliea sa te poti muta.
Apropo, succes daca reusesti!winking

| daniel1330 explică:

Ms