| MadalinT00 a întrebat:

La anul voi da Bacul! La romana nu prea mi-a placut sa citesc carti, la istorie este bine, dar mai trebuie sa dau si la geografie si profesorul meu nu a facut nimic.Ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Simplu, iti iei o culegere pentru bac si faci modele de acolo

| DiannaAdm a răspuns:

Gasesti harti si subiecte pe net, incearca sa te pregatesti singur, dar ia in considerare si celelalte variante: logica, psihologie, sociologie, filosofie