| Gamingx61 a întrebat:

La locul meu de muncă actual vor fi niște schimbări drastice si neașteptate care ma vor lasa cu un buget lunar de 20 de lei dupa efectuarea tuturor plăților lunare. Am nevoie de un loc de muncă part time ce aș putea face de acasă. Am competențe digitale in utilizarea unui pc avansate, lucrând ca operator suport tehnic timp de ani de zile, dar fiind totodată so fotograf amator. Nu stiu unde sa mai caut. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E vremea sa emigrezi. Germanii platesc bine un informatician si daca nu ai treaba cu ploaia du-te in uk si te ocupi cu CCTV in permanenta

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Salut, aici nu cred ca vei gasi ceva si nici nu ai specificat orasul. Sunt ogramda de site-uri unde iti poti depune cv-ul si uita-te si la anunturile din orasul tau.

| ziftode a răspuns:

"vor fi niște schimbări drastice si neașteptate"
cat de "neasteptate" vor fi daca stii de ele? big grin
iar daca iti scade salariu in halul asta, de ce nu iti gasesti alt loc de munca? daca lucrezi si la servici si acasa sau alt job part-time nu o sa mai ai... viata,
asa ca foloseste ce ti-a spus Evolution, pur si simplu da-i pe google "caut loc de munca in " si gaseste-ti job full time in alta parte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâi cu 20 de lei? Oh, mamă!
Dar câte credite bancare ai?

| MihaidinBucuresti a răspuns:

Salut, citindu-ti postarea mi-am dat seama ca:

1. Exista site-uri de freelancing precum Fiver sau Upwork unde poti face cate in luna si stele (desi pe banu nu f multi)

2. Te poti angaja ca asistent virtual. Cunosc antreprenori care sunt ocupati si au nevoie de oameni pentru a se ingriji de conturile lor de social media, emailuri, programari, facturare online, samd. Nici acolo nu se plateste foarte bine dar e munca simpla si o oti face oricand.

De unde esti? Daca esti din Bucuresti optiunile zic eu ca cresc intrucatva.