| deniisaa1000 a întrebat:

Salut la toti!Am si eu o intrebare...sunt eleva in clasa a 10 la profil mate info.De ceva timp ma bate gandul de a merge la Facultatea de Medicina din Cluj.Imi puteti povesti si mie cei care sunteti acolo cum e si care ar fi avatantajele respectiv dezavantajele de a merge la o astfle de facultate?happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt din Cluj, dacă ai ajuns pe aici, dă un beep, eu sunt voinic, dar să știi nu-ți cer nimic, dar cum dragostea mă apasă, o să-ți dau o motocoasă. motocoasa Bosch, 287 de lei, 6 luni garanție și servis.