| BoneShiver a întrebat:

Lucrez pentru o firma de publicitate, unde trebuie doar sa fac cateva click-uri zilnic.(Sau sa scriu comentarii, reclame etc) Ma intrebam daca as putea scrie asta in CV? Nu este chiar un job, e mai degraba un "ajutor" pe care sunt platit inca de la 13 ani laughing Si mai exact, cu ce titlu?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Senior Clickmaker, pentru ca ai deja cativa ani de experienta, conform celor scrise de tine ( "inca de la 13 ani").

1 răspuns:
| lilianaadelina a răspuns:

"Munca voluntara recompensata"?