| Vasy10 a întrebat:

Salut m`am angajat de curand intr-un Hypermarket si sunt pe rainul de mancare pentru animale eu nu sunt obisnuit cu ce este acolo si nici nu era nimeni acolo sa`mi spuna ce sa fac! pe scurt am pus cateva produse pe raft dar probabil pe alte preturi.Intrebarea mea este cum sa fac cum sa procedez sa ma pot ajuta pe mine si in asa fel sa fac o treaba buna, trebuie neaparat sa ma descurc daca nu raman fara job si am destule datorii, chirie si alte astea stiti voi va rog doar 1 2 sfaturi

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Prețurile de la raft nu prea contează - casa de marcat va încasa prețul corect, conform codului de bare. Normal, ar trebui să ai și tu un cititor portabil de coduri de bare, care să te ajute să pui marfa cum trebuie la raft.
Și ar trebui să ai și un manager de raion care să îți dea sfaturile necesare. Dacă nu, cel mai bine mergi chiar la directorul magazinului și roagă-l să te înscrie la un curs de training, ceva, că ai mare nevoie; normal ar fi să te asculte.