| KonG a întrebat:

M-am inscris azi la scoala pentru agenti de penitenciare. Prima problema am creat-o azi...am gresit data, pe toate 3 exemplarele le-am semnat cu data de 5... credeti ca pot modifica sau ma pica instant? Si a doua problema este examenul psihologic.L-am sustinut in anul 2018 si am picat si oarecum am picat mental si am hotarat sa incerc acum din nou. Are cineva vreo idee, gen cum trebuie abordat, modul in care sa fie ok..eu sincer nu imi dau seama unde gresesc..Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Nu cred că trebuie să te stresezi prea mult. E doar un examen. Mergi mai relaxat, indiferent.