| Karina_Alex_Si_1994 a întrebat:

Salut,m-ar interesa si pe mine sa fac un curs de barman.Am gasit niste firme pe internet si cea mai de calitate din cate am vazut mi se pare Eurotraining.Ati facut careva cursuri la ei? Se implica? ma intereseaza si daca au locuri unde sa faca practica?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu stiu cum e cu acele cursuri, dar iti pot zice ca nu prea conteaza in practica cand e sa te angajezi daca ai sau nu vreo scoala in domeniul asta.