| Racer1908 a întrebat:

Ma aflu la sfarsitul liceului si urmeaza sa dau Bac-ul, problema mea este legata de ce voi face pe viitor si mai cu seama legata de facultate.Ca facultate m-am gandit la Automatizari-Calculatoare,Electronica, ceva de genul asta.As dori sa aflu daca merita facuta aceasta facultate la Universitatea din Oradea(ma aflu mai aproape) sau nu conteaza unde o fac? As mai avea de ales la Politehnica din Timisoara, stie cineva va rog sa-mi spuna cate ceva?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

La acest profil, dar la stat, merg numai tineri foarte bine pregati. Aceasta facultate este foarte grea, dar si foarte cautata.