| mrGri a întrebat:

Salut! Ma bate gandul sa ma inscriu la Glovo pe Bucuresti pe part time 4 ore, ca fiind cu bicicleta in acte si din cand in cand sa mai folosesc si un scuter. Iar in timpul in care nu lucrez as putea sa inchiriez scuterul respectiv si sa am grija de el. Dar nu prea as vrea sa ma complic ca PFA chiar daca as colabora si cu alti livratori.
Stiu ca daca ma inscriu cu bicicleta se oboseste repede si de aceea pot sa folosesc si scuterul la nevoie fara sa decontez benzina.
E usor sa ma inscriu?
Sunt firme care dau teapa?
Mai au nevoie de livratori?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Nu. 3. Da.